Warning: file_get_contents(http://besocial.cz/wp-content/themes/read-child/assets/img/HP-Logo_BeSocial.svg): failed to open stream: Redirection limit reached, aborting in /data/web/virtuals/241308/virtual/www/wp-content/themes/read-child/assets/parts/header.php on line 9
Texture

Naše smečka roste.
Staň se jejím členem.

Header photo

Kancelář a práce je prostředí, kde trávíme spoustu času, proto dbáme na to, abychom se v práci cítili dobře. Respektujeme jeden druhého a každý jednotlivec přistupuje ke své práci zodpovědně, což nám umožňuje fungovat v uvolněném a opravdu přátelském prostředí, kde se umíme zasmát, ale stejně tak zabrat.

Naše smečka má za sebou kampaně v řádech stovek milionů korun a tým se nám už dávno převrátil do silně seniorních rolí. Digitální les je ale pořád ve vývoji a my nechceme zůstat stát na místě. Z toho důvodu neustále pracujeme na vzdělávání, školíme sebe i klienty a snažíme se experimentovat.

Zní ti naše atmosféra sympaticky? Scrolluj kousek níže.

Otevřené pozice

Nové vlky a vlčice hledáme prakticky neustále, tak se podívej na pozice níže a bez obav nám napiš, i když tvou vysněnou roli nyní nemáme veřejnou.