Stáž ve vlčí smečce

Jsi marketingový nadšenec a rád bys okusil/a, jaké je to být součást vlčí smečky ? Máme pro tebe skvělou příležitost k získání marketingové praxe. V rámci stáže si na vlastní kůži můžeš vyzkoušet různé druhy činností od rešerší a analýzy přes správu sociálních sítí, copywriting, obsahovou strategii až po grafiku.

Besocial, těší nás

Jmenujeme se Besocial, ale zdaleka neděláme jenom social. Typickým klientem je vetší nebo globální značka, pro kterou zajišťujeme digitální komunikaci a kampaně napříč marketingovými kanály. Naše práce je opravdu pestrá záležitost, takže se setkáš se značkami ze segmentu FMCG, gamingu a zábavy, cestovního ruchu, B2B i financí. U kampaní máme často možnost vytvářet samotný koncept a celý ho realizovat, a to včetně focení, natáčení a produkce veškeré kreativy. Kreativu pak dostává k lidem náš tým reklamních specialistů, kterým protekly pod rukama kampaně za stovky milionu korun. Na některé naše klienty a práce se podívej na našem webu a sociálních sítích. Vzájemně se vzděláváme a spolupracujeme. Chceme, aby práce dávala našim lidem smysl a společně jsme rozvíjeli kampaně našich klientů. Neustále se v rámci marketingu vzděláváme, ať už z pohledu strategie kampaní nebo úrovně formátů a jejich technických možností.

Stážista pro nás není žádný „podržtaška“, ale člověk, kterému rádi pomůžeme posunout se vpřed. Máš zájem? Stačí se přihlásit ZDE , my se s tebou následně spojíme a zkusíme společně vymyslet koncept tvé stáže.

8 důvodů, proč zrovna stáž v Besocial?

  1. Jako student máš zmáknutou teorii, ale jako stážista dostaneš příležitost, vyzkoušet si opravdovou práci pro klienty
  2. Získáš kontakty, které ti už nikdo nevezme
  3. Po dobu stáže máš k dispozici všechna interní školení, a také přístup do Digisemestru
  4. Od prvního dne budeš součástí projektů, na kterých se v týmu momentálně pracuje
  5. Odneseš si tolik důležitou praxi a reálný pohled na marketingové prostředí
  6. Poznáš na vlastní kůži, jak vypadá každodenní agenturní život
  7. Pokud nás zaujmeš, rádi ti nabídneme možnost spolupráce (s flexibilitou vysokoškoláků je to vždy o dohodě)
  8. Poznáš nové lidi stejně zapálené, jako jsi právě TY!

Naše kanceláře máme v marketingovém Silicon Valley aka v Holešovicích a samozřejmě jsme dog-friendly. Nejsme jen „skvělý mladý kolektiv“, jsme smečka, a v jako takové je to občas divočina, žádná korporátní nuda. Těšit se můžeš třeba na společné grilovačky na střeše nebo pravidelné snídaně v rámci našich vzdělávacích pátečních sessions.