Hero image Hero image Hero image Hero image Hero image Hero image Hero image

PlayStation

Staráme se o hráčskou
komunitu na Socialu
PlayStationu

Facebook"" Linked In Instagram

V roce 2020 jsme začali spolupráci se značkou PlayStation, pro kterou připravujeme Facebook content v Česku a na Slovensku. Pravidelně spouštíme brandové a výkonnostní kampaně zaměřené na nové produkty. Staráme se o hráčskou komunitu s cílem zvýšit organický dosah a zvednout Engagement Rate.

Výsledky za necelé první dva měsíce
naší spolupráce
Mockups Mockups větší
engagement rate
Mockups Mockups nárůst
organického dosahu

K těmto výsledkům nám především pomohly brandové příspěvky šité na míru hráčské komunitě. Záměrem bylo, aby se s nimi definovaná cílová skupina jednoduše ztotožnila.

Mockups

Community management

Nedílnou součástí úspěchu bylo také správné nastavení community
managamentu. S hráči debatujeme, vtipkujeme, rozvíjíme diskuse
a hlavně reagujeme na jejich připomínky a podněty.

Post
Emojis Emojis Emojis Emojis Emojis Emojis
Triangle Girl

social kampaně

Na základě těchto výsledků jsme se mimo jiné začali starat o přípravu a správu social kampaní se zaměřením na retail prodeje pro český a slovenský trh.

post
post
post
DALŠÍ AKTIVITY
Z NAŠÍ PRODUKCE:

brožura

Brožura s názvem Tipy a triky pro váš PlayStation pro nové uživatele konzolí PS4

Image Image Image Image Image Image

tvorba videí

Tvorba videí na podporu retail prodeje dárkových karet od scénáře, produkci, střih, motion efektů až po tvorbu voiceoveru pro český, slovenský a maďarský trh.

Regardless of whether you're trying to find a long term relationship or possibly a short-expression partnership, craigslist escorts online dating websites give a hassle-free and inconvenience-free strategy to satisfy women. Just be sure you tell the truth and authentic with yourself. In the end, online dating services can assist you find a girl who's perfect for you. If you're wide open-minded and genuine, you'll find a lady of your goals on-line! In relation to discovering women on the internet, don't be bashful to use a totally free online dating website or possibly a compensated dating site.